Palīgi dzīves ceļu ejot.

 Kundalini joga. 

Kundalini Joga ir sena slepena mācība, ko Jogijs Badžans  uzdāvināja visiem, kas vēlas būt veseli un paši veidot, un vadīt savu dzīvi apzināti. Šī joga manā dzīvē ir mainījusi mani un manu dzīvi, dzīves uztveri, kas mēs esam un ko mēs šeit darām uz zemes. Kāda ir sievietes un vīrieša loma mūsdienās pašā pirmsākumā.  Pirmajā mācību vakarā satiekoties ar kursa biedriem un skolotājiem man bija sajūta, ka esmu beidzot mājās, tāda patīkama, pazīstama māju sajūta. Ar Jogu esmu pazīstama  jau 6 gadus. Un  3,5 gadus dalos savā pieredzē un mācībās par Kundalini Jogu dažādās pilsētās. Šajā jogā katrs var atrast kaut ko sev, ar ko strādāt ikdienas praksē sevis harmonizēšanai veselības uzlabošanai, atjaunošanai fiziskajā, mentālajā, garīgajā plānā. Tā var būt kāda meditācija, vai krija (vingrojumu komplekss) tā ir diognāldarbība mūsu zemapziņā, vai pranajāma (elpošanas meditācija), ko varam veikt pat mašīnā braucot vai sēžot birojā. Kundalini joga ir ļoti daudzveidīga un piemērota mūsdienu steidzīgajam ritmam, visos dzīves gadījumos. Nodarbības notiek  Ogrē, Lielvārdē. Grupās  Ogrē ir 3 cilvēki Lielvārdē līdz 15 cilvēkiem ir iespējams. Kā arī ir iespēja privāti individuālās nodarbības veidot.
Par Jogu labs raksts 

Fiziskā ķermeņa stiepšana jogas praksē AIZSTIEPJAS tālu aiz stereotipa par to, ka cilvēks uz jogas paklāja stiepjas tādēļ, lai ieņemtu arvien sarežģītākas un augstu lokanību prasošas jogas pozas.   Fiziskā ķermeņa stiepšana, protams, nodrošina cilvēkam svarīgas un nepieciešamas funkcijas – muskuļu, cīpslu, saišu un vadu lokanību, elastību, kā arī kustību brīvību –  spēju bez sāpēm noliekties un pacelt kādu nokritušu priekšmetu vai aizšņorēt savus zābakus.   Taču fiziskā ķermeņa stiepšanas jēga jogas praksē izrādās daudz dziļāka – emocionāla, mentāla un enerģētiska.   Izjūtas, domas un emocijas, kuras pārņem cilvēku statiskas, fiziskas stiepšanās laikā, ir ārkārtīgi dažādas. Stiepjošās pozas tiek pildītas, sākot no 5 minūtēm līdz pat pusstundai un vairāk. Jo ilgāks ir pozā izturētais laiks, jo dziļāki cilvēka zemapziņas slāņi atsedzas, paverot brīnišķīgu pašizpētes lauku.   Jāpiebilst, ka fiziskā ķermeņa stiepšana notiek ne tikai prakses noslēgumā, apsēžoties uz grīdas. Stiepšanās izraisītie „blakus efekti” cilvēka psihē parādās arī citās statiskajās pozās, piemēram, stāvot Trīsstūra pozā, kurā ar trīcēšanu vai kādu citu pretestības izpausmi mēdz „signalizēt” taisni nostieptās kājas.   Tradicionālākās reakcijas, kuras izsauc statiska palikšana mierā un stiepšanās, ir no zemapziņas uznirstoša trauksme, nepacietība, dusmas un izjūta, ka notiekošais tracina. Praktizētājs, kurš ir ceļa sākumā un nespēj transformēt sevī aktivizējušās izjūtas, mēdz dusmīgi iziet no pozas. Šādā gadījumā viņā pašā mītošās dusmas joprojām paliek aktīvas, tās nav apzinātas un netiek transformētas. Tas pats attiecināms uz trauksmi, nepacietību un citām izjūtām.  
Jogas terapija stiepšanos iesaka praktizēt
 • cilvēkiem, kurus ikdienas situācijās ātri aizkaitina notikumi, kas nenotiek pēc viņu prāta un „šeit un tagad!”;
 • cilvēkiem, kuri ātri aizsvilstas dusmās, meklējot vainīgos ārpus sevis paša;
 • cilvēkiem, kuriem „viss krīt uz nerviem!”;
 • tāpat arī tiem, kuri „cepas”, „vārās” un „bubina” par „slikto pasauli” ilgtermiņā;
 • izteikti egocentriskiem cilvēkiem;
 • cilvēkiem, kuri cieš paši no savas tolerances un iecietības trūkuma;
 • cilvēkiem, kuri dažādās dzīves situācijās nav apguvuši pieņemšanu un pazemību, tādējādi joprojām ciešot un neizprotot cēloņu – seku virknes paši savā dzīvē;
 • tāpat arī cilvēkiem, kuri cieš no grūti pārvaramas emocionālas trauksmes, kuras cēlonis ir stresu un emociju novājināta veģetatīvā nervu sistēma. Šādu trauksmi mēdz papildināt paātrināts pulss, svīšana, trīce un citi veģetatīvās distonijas simptomi.
 
Fiziskā ķermeņa stiepšana ir cieši saistīta ar cilvēka spēju pieņemt.
 
 • Iesākumā pieņemt to, ka, iespējams, es pats esmu nepieņemošs un neiecietīgs. Ka neesmu pazemīgs. Psihoterapijā teiktu – pieņemt pašam savu „ēnu”.
 • Pieņemt pašam sevi kā īpašu, vienreizēju un neatkārtojamu Dabas brīnumu!
 • Ar pateicību pieņemt savu fizisko ķermeni, nesalīdzinot to ar otra cilvēka ķermeni („Redz, kā viņš tik dziļi nostiepies!”).
 • Pieņemt to, ka dzīves plūdums nav ar varu un ātri sakārtojams.
 • Pieņemt, ka dzīvē ir lietas, kuras es nekad nespēšu ietekmēt un mainīt. Piemēram, to, ka mēs visi reiz nomirsim.
 • Pieņemt to, ka otrs domā un rīkojas savādāk, nekā es.
 • Pieņemt, ka ego bez mīlestības nespēj veikt izmaiņas sevī un savā apkārtnē.
 • Pieņemt sāpes savā fiziskajā ķermenī, tā palīdzot tām kļūt mazākām.
 • Un vēl un vēl, un vēl…….. pieņemt. Caur pieņemšanu mācoties mīlēt, izprast un piedot.
 
 
Pieņemšana prakses un dzīves laikā kļūst iespējama,vispirms mācoties iekšēju atslābināšanos un izplešanos.
Iekšēja un ārēja nomierināšanās tām seko jau pavisam dabiski. Lai cilvēks spētu sevī uzņemt un pilnībā pieņemt notiekošo, pasauli un cilvēkus, viņam pašam vispirms ir jāizplešas un jāatveras.
 
Stiepšanos, ķermeņa elastību bieži mēdz salīdzināt ar cilvēka prāta elastību. Jo lokanāks, elastīgāks ķermenis, jo elastīgāks un dzīvi pieņemošāks prāts. Jo vairāk cietu, stīvu, kontrolējošu un kategorisku emociju un attieksmes, jo stingrāks un neelastīgāks ir cilvēka fiziskais ķermenis. Un jo vairāk tajā ir dažādu fizisku sāpju.
 
Ir būtiski apzināties, ka lokanība nenozīmē mēģinājumus ar varu izstiept savu ķermeni tā, lai ieņemamā poza līdzinātos blakus esošā praktizētāja jeb fotogrāfijās redzētajai pozai. Elastības vairošana notiek tikai attiecībā pašam uz sevi. Piemēram, pēc ilgu gadu prakses es pats izjūtu, ka varu pastiepties pāris centimetrus tālāk, dziļāk, izdarīt to ar pavisam citu emocionālo attieksmi. Arī šis ir viens no terapeitiskajiem stiepšanās pozu aspektiem – spēt nesalīdzināt sevi ar kādu citu. Apzināties un priecāties par īpašo, par individuālo!
 
Stiepšanās praksi, kuras laikā tiek transformētas cilvēku pašu saindējošas emocijas, iespējams dēvēt arī par mentālu attīrīšanos. Tas nozīmē, ka stiepšanās atbrīvo dažādas fiziskas sāpes cilvēka ķermenī, kuru iemesls bijis pašsaindējošas emocijas, piemēram, neiecietība un vainošana.
 
Apzināta stiepšanās prakse ir cilvēka individuālās jeb ego apziņas izplešanas process.
 
Kā iespējams „trenēt” pieņemšanu prakses laikā?

Atrodoties jogas pozā, kura izraisa muskuļu trīcēšanu, „gaismā iznāk” stīvās ķermeņa vietas un tām sekojošās emocijas, kuras ir iespējams apzināti vadīt un transformēt – kā fiziski, tā emocionāli, un līdz ar to arī enerģētiski. Enerģētiski, tas nozīmē – atslābinātajās un izstieptajās vietās atjaunojas brīva gaismas plūsma cilvēka pirmajā smalkajā – prāniskajā jeb ēteriskajā ķermenī.   Iekšēja izplešanās un pieņemšana ir vārdos grūti aprakstāms stāvoklis, kurā iespējams nonākt, pašam sev dažādi piepalīdzot.Pirmais spēcīgais un iedarbīgais līdzeklis nonākšanai „pašam sevī”, no kurienes tad arī izriet atslābināšanās un pieņemšanas spēja, ir elpošanas prakse.   Lai transformētu emocionālu mutuļošanu un nomierinātu fiziskā ķermeņa pretestību stiepšanās laikā, iespējams veikt dziļu, mierīgu diafragmas elpu, īpašu uzmanību pievēršot garai izelpai, kuras laikā tiek praktizēta ujjayi jeb „okeāna” elpošanas tehnika. Mirklī, kad šķiet, ka vairs nav ko izelpot, ir iespējams, ievelkot vēdera lejasdaļu, izelpas noslēgumu vēl kādu laiku paildzināt. Dažu minūšu elpošana šādā ritmā izraisīs pirmo nepieciešamo fizisko un mentālo atslābumu.   Cilvēka fiziskais ķermenis kļūst paļāvīgāks tieši garas izelpas laikā.   Vēl viens līdzeklis prāta un ķermeņa nomierināšanai stiepšanās sākumposmā ir elpas aizturēšana, paralēli pozai domājot par maksimāli iespējamu sejas muskuļu (žokļa) atslābināšanu. Praktizētājs, ejot stiepjošā pozā, ieelpo „ar diafragmu”, aiztur elpu, un pēc ieelpas šajā laikā domās atrod tās ķermeņa vietas, kuras „protestē”. Domās un emocionāli stīvo vai trīcošo vietu samīļojot un pieņemot, iespējams tajā iepludināt paļaušanās (siltu, plūstošu) enerģiju. Garas izelpas laikā iespējams izelpot caur „saspazmoto”  vietu, domās no tās izelpojot arī uznirušās (dusmīgās, niknās, nepacietīgās, trauksmainās u.c.) emocijas. - Stiepšanās praksei labi piemērota ir „trīs soļu tehnika”- apzinies, pieņem, ļaujies! Transformēšanas procesā liela nozīme ir spējai notiekošo vispirms apzināties un novērot (kā fiziski, tā emocionāli).   Cilvēki, kurus iedvesmo un kuriem palīdz afirmācijas, stiepšanās laikā var sev ar iedvesmu domās atkārtot: es pieņemu, es izplešos, es ļaujos, es paļaujos, es nomierinos, es plūstu utt.   Stiepšanās, kuras laikā cilvēks pakāpeniski nonāk dziļā mierā un tuvu pats sev, ir laiks, kurā iespējams praktizēt arī dziļas sarunas pašam ar sevi, ar savu ķermeni, skaitīt lūgšanu vai sev pašam vien zināmu, mīļu tekstu.   Cilvēka ķermenim, katrai tā šūnai piemīt atmiņa, un cilvēka smadzenes ir pārstrukturējamas – tajās ir iespējams izveidot jaunus, cilvēkam pašam veselīgākus reaģēšanas un attieksmes veidus (neironus ceļus). Tādēļ cītīga un apzināta stiepšanās prakse ir brīnišķīga vieta, kura pieņemšanas spēju no jogas paklāja ienes arī viņa ikdienā.   Stiepšanās prakse, tāpat kā visa jogas prakse, izrādās dziļi dziedinoša un veido harmonisku rezonansi ne tikai cilvēka dzīves un sevis paša uztverē, bet arī viņa līdzcilvēkos un apkārtnē. - 

See more at: http://www.slowyogalife.com/stiepsanas-un-pienemsana/#sthash.zSBaWi8A.Df7Sczx5.dpuf


Lioss Aktavio Mūzika , Video rekaksācija, meditācija.


Mums Videomeditācija dzīves veiksmei

Video ir radīti,  lai cilvēks, ar tiem sadarbojoties, varētu kļūt pozitīvs, harmonisks, līdzsvarots un veiksmīgs!

 

Video iespējams iegādāties elektroniskā formātā, lai skatītos sev piemērotā vidē. Kā arī esat aicināti izjust videomeditāciju mūsu studijā, kur meditācijas vadītājs Jums palīdzēs atbrīvot domas, apziņu, fizisku saspringumu un ievadīs dziļākā meditācijas procesā.


Cilvēka prāts ikdienā vērtē, salīdzina, kritizē, nosoda un aktivizē negatīvas domas, emocijas un ieradumus.  Šīm negatīvajām enerģijām krājoties, cilvēks pamazām zaudē dzīvesprieku, mīlestību, intuīciju, ticību un sapratni par dzīves jēgu un mērķiem. Tas ir cēlonis veselības problēmām, domstarpībām attiecībās un citām neveiksmēm dzīvē. Cilvēks nespēj sasniegt savus mērķus.


Aktavio Lioss, balstoties uz dziļām zināšanām par cilvēka enerģētiku, Visuma likumiem un dzīves likumsakarībām, rada unikālus instrumentus cilvēka attīstībai. Tā ir iespēja cilvēkam radīt pozitīvas izmaiņas sevī un uzlabot dzīves kvalitāti.


Video ir veidoti Visuma, dabas un veiksmes enerģijās.  Cilvēks var izjust, redzēt un dzirdēt dabas krāsas, formas un skaņas. Skatoties video, attīrās prāts, Dvēsele un ķermenis no negatīvām domām, emocijām un ieradumiem. Cilvēks piepildās ar harmoniskām enerģijām un īsā laikā izjūt dziļu relaksāciju, līdzsvaru un enerģijas atjaunošanos.

Ilgtermiņā skatoties video un apzināti kavējoties vajadzīgās domās un izjūtās, cilvēks var pozitīvi mainīt savu dzīves uztveri, vērtības, domāšanu, attieksmi un veiksmīgi  sasniegt savus dzīves mērķus. Prāta skaidrība, pozitīva domāšana un Dvēseles līdzsvars ir pamats veiksmīgai dzīves veidošanai.

 


Videomeditācija - aicinām piedzīvot meditāciju ar Aktavio Lioss™ video dziļai relaksācijai, harmonijai un dzīves veiksmei. Videomeditācijas laikā cilvēks spēj efektīvāk izjust video pozitīvo iedarbību un spēku. Process notiek 60 minūtes meditācijas vadītāja pavadībā. Vadītājs palīdz cilvēkam atbrīvot prātu no ikdienas domām, pienākumiem, problēmām un sajust sevi un smalko pasauli. Cilvēks patiesi pieskaras savai Dvēselei un iemācās veidot cieņu, pateicību un mīlestību. Iegūtā pieredze palīdz ikdienā veidot sevi un savu dzīvi pozitīvu, harmonisku un veiksmīgu. 

 

Ilgums: 60 min  Cena:  60 Eur Grupā 30 Eiro

 

Uzdāvini mīlestības pilnu ceļojumu savai Dvēselei!

 

Sazinieties ar mums par iespējām veidot individuālu video meditāciju Jums vēlamā laikā! Kontakti.

 

 

Jaunums!!! Aktavio Lioss jaunāki autordarbi -  video "Vasaras mirkļi", “Izjūtas” un  “Harmonija”.

 

 

Video "Vasaras mirkļi" (Summer Moments) ir neparasti spēcīgs dabas ainavu un mūzikas vēstījums, kurš dod impulsu atbrīvot prāta radītos rāmjus un ieraudzīt pasauli pilnīgu.

 

Muzikālais pavadījums šajā video ir autora Akatvio Lioss radīta īpaša pērle skaņdarbs "Ticība debesīm".

 

Ārpus laika, rūpēm un dzīves maldiem – iespēja pabūt tur, kur katru šūnu un būtības daļu caurstrāvo miers, labestība un Mīlestība.

 

Ilgums: 18:21 Cena: 45 Eur.

 


Video “Izjūtas” ir veidots, lai cilvēks spētu samazināt sava prāta haosu - koncentrētu prātu tikai noteiktā objektā – degošas sveces liesmiņā un pilošā ūdens lāsēs. Tā ir meditācija. Prāts attīrās un nomierinās. Prāta miers ļauj atbrīvot Dvēseli, sajust, kā tajā ieplūst siltums, labestība un mīlestība. Dabas skaņas fonā harmonizē un līdzsvaro cilvēka kopējo enerģētiku un atjauno enerģiju plūsmu darbību.


Svece liesma rāmi deg kā gaismas avots Visumā, kuru pats vēl mācies iepazīt un sajust. Tajā raugoties atspoguļojas cilvēka iekšējā pasaule līdz norimst prāts, rodas skats no malas un paliek tikai gaisma cilvēka Dvēselē. Dzidri ūdens pilieni lēni krītot iemirdzas uz sveces malas. Atskan daudzbalsīgas putnu dziesmas. Video un dabas skaņas rada dziļu prāta, izjūtu un apziņas atiešanu no sadzīves enerģijām.

 

Aicinājums mīlestību iepazīt un pašam uz to iet!

 

Ilgums: 21:24 min. Cena: 46 Eur

 


Video “Harmonija” ir radīts, lai cilvēks izjustu dabas pilnību un veidotu Dvēselē harmoniju. Video aizved ceļojumā uz dažādām dabas vietām un notikumiem. Tā ir iespēja piedzīvot dabas krāsas, formas, skaņas un dzīvību. Mācīties prāta disciplīnu, apzināti kavēties neparastos dabas mirkļus un piepildīt Dvēseli ar dabas maigumu, labestību un siltumu. Sadarbībā ar video smalkajām enerģijām ir iespējā atjaunot dzīvības enerģiju un harmonisku pasaules uztveri.


Dabas ainavu harmonija, spēks un košās krāsas. Saules atspulgi vizuļo ūdenī, iemirdzas putekšņiem noklātas bites spārni, saulrietā migla ietin pļavu vakara mierā atjaunot spēkus. Dzirdamas dabas skaņas ar putnu dziesmām un dzeguzes solo.

 

Zemes un Visuma sadarbība spēj radīt brīnumus un iedvesmot!

 

Ilgums: 18:01 min. Cena: 25 Eur

 

 

Video "Dabas skaistums“  ļauj piedzīvot dziļu prāta, ķermeņa un Dvēseles relaksāciju un transformāciju. Skatoties video, attīrās un harmonizējās sadzīvē sakrātās negatīvās enerģijas (stress, bailes, neapmierinātība, dusmas u.c.) un atjaunojās enerģiju cirkulācija – dodot spēku, enerģiju, pārliecību par sevi un ticību sev.

 

Video iedarbība ir spēcīga, dziļa un plaša, vairāk piemērota cilvēkiem, kuri vēlas radīt būtiskas izmaiņas sevī un savā dzīvē.

 

Zemes enerģija, auglība un spēks, kas dod iespēju ziedam izdīgt caur augsnes virskārtu, no tumsas nonākt gaismā un darīt to, kas ir Visumā paredzēts. Piesātinātas krāsas, dzidras rasas lāses un saules atspulgi sulīgās ziedlapās. Iespēja atjaunot Zemes enerģiju, apzināties savu spēku un virzību dzīvē.

 

Dziļa relaksācija, attīrīšanās, spēks, pārliecība, ticība sev.

Garums: 16:32. Cena: 30 Eur

 

 

Video "Zemenīte"  ļauj sajust iekšējo brīvību, vieglumu un plašumu. Skatoties video, iespējams nomierināt prātu, atbrīvot ķermeni un sajust Dvēseles ceļojumu Visuma plašajās tālēs. Gaišas sajūtas spēj iedvesmot pozitīvai nākotnes virzībai.

 

Video iedarbība ir maiga, vairāk piemērota jutīgiem cilvēkiem.

 

Dvēseles brīvība, vieglums un iedvesma nākotnei.


Garums: 16:36. Cena: 30 Eur.

 

 

 

 

Video "Balta Diena" - dabas ielokā putnu balsis caurvijās ar mūziku. Video iedarbība ir spēcīga, dziļa un plaša, palīdz radīt pozitīvas izmaiņas sevī un dzīvē.

Dzīvības enerģijas atjaunošanās dabas skaņās.

 

Garums: 7:11 min.   Cena: 20 Eur.

 

 Visiem šajā saspringtajā laikā ir nepieciešama relaksācija no ikdienas rūpēm, raizēm, stresiem, darba nogurumiem. Tehniskajā laikmetā dzīvojot, jāspēj atrast mirklis miera un harmonijas atgūšanai sevī. Atgūstot mieru sevī, mēs palīdzam ne tikai sev, bet arī sev tuvajiem, mīļajiem un apkārtējiem. Relaksāciju varam iegūt dažādos veidos, arī klausoties mūziku. Šī gadsimta virzības nākotnes solis Visuma telpās tieši Jums! Mūzikai, kas tiek piedāvāta, ir dziednieciskas spējas. Aktavio mūzika ir unikāli gara darbi, smalkās Visuma enerģijās un mīlestības vibrācijās, kas dziedina un taisno savilktās dvēseles struktūras, uzlabo enerģētikas tīrību un līdz ar to fiziskās sajūtas. Šī mūzika ir ienesusi manā dzīvē lielu svētību, mīlestību, gaismu un ticību sev un Augstākajiem spēkiem, Smalkajai pasaulei, Enģeļiem. Un ar šo mūziku Viss ko Jūs vēlaties kļūst iespējams. Atliek pievienot tikai nodomu.


Par Autoru Aktavio Lioss

Šo mūziku izveidojis īpašs cilvēks, kas izjūt Visuma smalkās vibrācijas, un tās ir ieliktas šajās skaņās. Tās nes cilvēka enerģētiskajās struktūrās dziļas izmaiņas. Klausoties mūziku un pievienojot vēlmi, Jūsu dzīvē ienāks miera sajūta, atbrīvotība, veiksme darījumos, biznesā,  ģimenē un jūtamas izmaiņas veselībā smalkajos slāņos.

Cilvēki ar lielu pieredzi smalkās pasaules jomā ir pārliecinājušies, ka šī mūzika nes enerģētisko attīrīšanos arī cilvēka fizisko šūnu līmenī. Šūnās veidojas varavīksnes krāsas un tās atbrīvojas no negatīvās enerģijas. Notiek domu attīrīšanās, sakārtošanās un iestājas patīkama atbrīvošanās, miers un relaksācija.

Klausoties melodijās, Jūsu ķermenis kļūs viegls, prāts tīrs un atbrīvots, dvēsele izjutīs Visuma plašās tāles un smalkās vibrācijas.                                        

                                                   Mūzikas relaksācija Vecākiem ar Bērniem

Mazs bērns ir atvērts apkārtējai pasaulei jau no pirmā dzimšanas brīža – viņš ļoti smalki jūt enerģiju, kāda tam ir tuvumā un apkārt. Bērns izteikti un smalki izjūt skaņas un pieskārienus, jo tas bija pirmais, ko ,jau mātes puncī esot, bērniņš juta.

Piedzimstot šis stāvoklis ļoti izmainās, un bērniņam ir jāpielāgojas jaunai un vēl neizzinātai pasaulei. Taču ir kas tāds, ko viņš jau atpazīst – skaņu un pieskārienus. Viņš pazīst skaņu, ko ir dzirdējis no sākuma – enerģiju un arī mātes sirdspukstu skaņu un balss tembru. Tiem bērns uzticas, un tie rada bērnā miera, prieka, laimes un drošības sajūtu.

Māmiņām un tētiem lieliska iespēja kopā ar bērniem arī zīdainīšiem un skolas vecuma bērniem  relaksēties atgūt līdsvaru, mācīties ieklausīties sevī caur skaņu, mūzikas enerģiju un veidot Harmoniskas izjūtas ikdienā. Veidot mīlošas attiecības ģimenē un ārpus tās, solīti pa solītim apzināti , darīsim noteiktus procesus kas palīdzēs iepazīt sevi un savu atvasīti, sajust ka esat viens vesels un daļiņa no Visuma.  Visumā Viss ir Harmonija , tikai kā mēs uz to skatamies un ar kādām izjūtām ejam pa dzīvi. Bērni ir mūsu spogulis izmainot savas izjūtas izmainās bērni un apkārtējā pasaule.Meditācija Ticība Debesīm 


Skaņdarbs “Ticība Debesīm” ir īpaši lolota - Visuma spodrināta pērle autora Aktavio Lioss™ radīto mūzikālo darbu klāstā. Skaņdarbs, kas veidots jaunās tehnoloģijās, ar neizmērojamu cilvēcisku mīlestību un mijiedarbībā ar Visumu.

 “Ticība Debesīm” ir neparasts muzikāls vēstījums, kurš dod spēcīgu impulsu atbrīvot prāta radītās barjeras, bailēs celtos rāmjus un robežas. Vēstījums par to, ka dzīves krāsu paletē bez melnā un baltā ir tik daudz neizmantotu spilgtu, spožu krāsu. Ārpus laika, rūpēm, steigas un dzīves maldiem – iespēja pabūt tur, kur katru šūnu un būtības daļu caurstrāvo izsmalcinātu enerģiju plūsma – miers, harmonija, labestība un Mīlestība.

Meditācijas notiek individuāli vai grupās, Jums ērtā laikā.


                                                            Esoteric Guided Meditation in music  

Piedāvāju Individualās meditācijas un grupas meditācijas ar Esoteric Guided Meditation in music . Lieliska iespēja katram uz brīdi atslēgties no ikdienas steigas un peldēties Visuma mīlestības un gaismas vibrācijās sakārtot sevi un savu dzīvi piepildot to ar Visuma smalkajām vibrācijām..Un līdz ar to dzīve un ik diena veidojas patīkama harmoniska . Iedarbība ir ļoti spēcīga, tā dziedina mūsu fizisko ķermeni, harmonizē mūsu dvēseli un garu, mazina stressu, piesaista laimi un labklājību. Vairo iekšējo spēku. Tu veido pats savu likteni. Spēks ir Tevī pašā un šī meditācija palīdzēs Tev atklāt un attīstīt Tavus apslēptos talantus un iekšējo spēku.


                                                                                                 Video relaksācija Dabas Skaistums

Video relaksācija ar mūziku ir paātrināta sevis pilnveidošana. Tas ir neatkārtojams sevis attīstības veids, kas dod iespēju relaksēties, atbrīvot ķermeni un prātu, kā arī rast dziļu harmonijas stāvokli starp fizisko un garīgo attīstību. Video relaksācijas laikā cilvēkā ieplūst smalkās Visuma vibrācijas, attīrot un harmonizējot iepriekš sakrātās negatīvās enerģijas - agresiju, skaudību, dusmas, neapmierinātību ar sevi un apkārtējo pasauli. Procesa laikā notiek plašas izmaiņas cilvēka enerģētikā - pozitīvi mainās cilvēka Dvēseles struktūras. 


Iespējamas Individuālas meditācijas un meditāciju procesi nelielās grupās 2 -6

1 h relaksācija un 30 minūšu relaksācija. 

Sanita Lablaika 26786131 .


Iedvesmas avots ik katram, kas vēlas veidot savu dzīvi Mīlestībā.    http://www.lawio.info/
Kas ir "Aura-Soma"? Krāsas ir mūsu Dvēseles spogulis

„Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „gaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet„Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju”.

„Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišredze un profesionāla farmaceite Vikija Volla ( Vicky Wall )1983.gadā. Jau 28 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu.
 
Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un apzināties saslimšanas iemeslu.Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz Dvēseles, Apziņas un Ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā. 

Šo sistēmu izmanto dažāda vecuma, reliģiskās piederības cilvēki, atšķirīgas filozofijas paudēji, praktizējot dažādas dziedinošās prakses un garīgās izaugsmes metodes. Aura-Soma maksimāli palīdz cilvēkiem, kas atrodas smagā emocionālā stāvoklī, maziem bērniem, dzīvniekiem, augiem. Krāsu izvēle atspoguļo cilvēkā esošās problēmas un to, ko viņš jau ir apzinājies sevī un arī iespējas , kādas viņam jau eksistē. Noslēgumā krāsas pastāsta, kā cilvēks virzās pa garīgo, mentālo, emocionālo un fizisko plānu.

 Konsultācija  ar Aura-Soma  krāsu Balansa eļļām palīdz apzināties un izprast kas mums vajadzīgs lai būtu līdzsvarā ,veseliem,  laimīgiem , veiksmīgiem . 


http://www.auralife.lv

Tibetas dziedinošie trauki,  Kristāla Čakrafons ,Koshi, Gongi, skaņas terapija, balss vibrācijas spēks


Skaņas masāža ar dziedinošajiem traukiem Harmonijas Istabā .Skaņa ir visa pirmsākums. Tā ir viena no dievišķās radīšanas un mīlestības izpausmēm. Skaņa ir enerģija, un, darbojoties ar to, dziedot vai dungojot, vairojas mīlestības apjoms. Un mīlestība dziedina…Seansa laikā skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, kas sekmē organisma pašatveseļošanos un atbrīvošanos no stresa. Skaņas mērķis- savienot sevi ar sevi, sevi- ar citiem, sevi- ar pasauli, Visumu, Dievu. Lai mēs varētu atklāt savu patieso būtību. Skaņas terapija ir dabīga metode, kas pielietota jau tālā senatnē un pildīja dziedinošās funkcijas.  Skaņu terapijas galvenais elements ir rezonanse. Ja kāds rezonē ļoti spēcīgi, tas spēj ietekmēt arī citus. Rezonanses princips nosaka- mēs varam saskarties tikai ar tādām frekvencēm, kādās atrodamies paši. Domāšanas ietekmē smadzenēs rodas elektriskie impulsi. Tos iespējams izmērīt hercos. Šie smadzeņu elektriskie impulsi iespaido visu organisma darbību. Savukārt skaņu izmanto, lai šo procesu līdzsvarotu.

Terapeitiskie aspekti:

 • Līdzsvaro elpošanu, pulsu, sirdsdarbību,
 • Samazina asinsspiedienu, depresijas ārstēšana
 • Regulē ķermeņa temperatūru, līdzsvaro enerģētiko centru (Čakru) darbību
 • Mazina muskuļu spriedzi  un koordinē kustības,
 • Regulē hormonu darbību, mazina fiziskā un emocionālā stresa radīto  ietekmi
 • Aktivizē imūnsistēmu, veicina harmonisku dziedzeru darbību
 • Stimulē gremošanas sistēmu,
 • Līdzsvaro smadzeņu darbību, iedarbojas uz nervu sistēmu, mazina trauksmi
 • Uzlabo atmiņu un mācīšanās spējas,
 • Maina laika uztveri un izpratni,
 • Paplašina apziņu, relaksē prātu
 • Veicina vispārēju miera, līdzsvara harmonijas sajūtu.

Dabīgo instrumentu  skaņas terapijas metodē   Tibetas dziedošos  traukus pielieto, lai palīdzētu ārstēt daudzas  gan  ar veselību saistītas problēmas ( stresa, hroniska noguruma, sāpju,depresijas gadījumos),  gan psihoterapijā – palīdzot emocionālā stresa gadījumos, uzlabojas atmiņa, parādās enerģija, vairojas prieks, atveras radošums un dziļi personiski atklājumi. Tibetas dziedošie trauki ir kā mazi gongi, kuru dziedājums pamazām pārņem cilvēka prātu un notiek dziļa dziedinoša relaksācija. Saplūšana ar Tibetas dziedošo trauku skaņām ir meditācija, kas pieejama katram cilvēkam. Ir tikai jāapguļas un jāļauj sevi piedzīvot un izjust skaņā.

Vēl viens lielisks palīgs manā dzīvē.  Paldies Kristai Džūlijai Kirkupai, Alicijai un Ričardam Eiliakas, par šiem brīnišķīgajiem piedzīvojumiem Visuma skaņās.  Skaņai, jeb kādai vibrācijai ir milzīgs spēks ko mēs ļoti bieži pat neapjaušam un neapzinamies. Visa pasaule vibrē, māte Daba , Visums, viss dzīvais nemitīgi vibrē, dziedot mums savas dziesmas un šedevrus. Mūsu pašu balss ir milzīgs instruments ar kuru mēs spējam dziedināt sevi un citus, to es apzinājos balss atīstības skolā "Prieks Skanēt " pie lieliskajām mirdzošajām pasniedzējām no Krievijas Gaļinas Parfenovas un Olgas Anisimovas Baltijas Pedagoģijas Akadēmijas Nopelniem bagatās pasniedzējas, Pirmās pakāpes diplomātes starptautiskā konkursā UNESCO 2010.g par unikālu autordarbu stradājot ar skaņu un balsi , un ieguldījumu cilvēka harmoniskā atīstībā. Krievijas Psiholoģijas un Psihoterapijas Asociacijas biedres.pēc 6 moduļu apmācības kursa šeit Latvijā.  Īpaši šīs iegūtās prasmes novērtē bērni gandrīz katru vakaru pirms miega. Viens no skaistākajiem piemēriem par mūziku mums apkārt ik mirkli šeit -  Sienāzītis debesu koris 

Dzīvā Deja Mandalā

 "Viss Visumā ir kustībā- nemitīgi vijās, trīs, vibrē, skan, plūst un mainās ik mirkli. Arī deja, ko dejosim, būs plūstoša, mainīga, vijīga, tā it kā atkārtojas un tajā pašā brīdī ir unikāla un neatkārtojama.

Iekustināsim enerģiju, sabalansēsim enerģētiskos centrus- katrs ar savu enerģiju un savu unikālo būšanu mirkī, ko maigi pavadīšu ceļā, dziļāk sevī, savā patiesajā būtībā, sajūtā- ārpus prāta robežām, Dievišķajā esībā. 
Ļauties būt un vibrēt savā mīlestības frekvencē- to arī darīsim- ļausimies mirklim šeit un tagad. Pēc dejas dosimies meditatīvā skaņu piedzīvojumā un relaksācijā."

 Katrā cilvēkā pašā ir spēcīgs enerģijas avots ko mēs  paši neapjaušam un nogriežam šo enerģijas plūsmu baidoties no sevis no sava milzīgā spēka, ir tikai  jāzina, kā to atraisīt un Virzīt sev vēlamos mērķos saskaņā ar Visuma likumiem. Dejā mēs to darām ienirstam sevī, savā būtībā arvien dziļāk un dziļāk, tādā veidā sevi iepazīstot no jauna. Pie kam, šādi raisīta enerģija ir plūstoša un rāma, bez agresijas. Šī deja ir dziedinošs process visam  ķermenim un jo īpaši -  Sievietes iekšējai pasaulei , uztverei, saziņai ar savu Dvesēli,dzimumorgāniem. Dejojot dzīvo deju līdzsvarojas hormonālais stāvoklis, līdz ar to uzlabojas vispārējā pašsajūta un veselība, kā arī ķermenis elastīgāk atjaunojas un palēninās novecošanās procesi. Sieviete, savienojoties ar savu būtību un izbaudot savu patieso esību, kļūst pārliecināta, nosvērta, emocināli stabila. Atjaunojoties vispārējai dzīvības enerģijai, aktivizējās arī koncentrēšanās spējas uzlabojas dzives kvalitāte visās dzives jomās. Seviete labāk izjūt savu seksualitāti - kā ļoti tīru, smalku, radošu un juteklisku. Tātad - dejot mandalu nozīmē strādāt ar iekšējo enerģiju. Tas ir smalks juvelierdarbs. Viss notiek ar 100% apziņas klātbūtni, nemitīgi ļaujoties sajūtām. Pat, ja sākotnēji šķiet, ka iekšā ir tukšums, tumsa, bailes u.c , saudzīgi atraisot savu iegurni un ļaujoties sajūtām, arī enerģija pamazām atraisās un dzimst sevis pieņemšana un maiga mīlestība pret sevi. Un tālāk jau tā uzsāk savu plūdumu arī pie tuvajiem, mīļajiem, tad - apkārtējiem. Darbosimies arī skaņu, caur to ievibrējot savu ķermeni un dvēseli. Katra nodarbība ir kā unikāla notikšana.

Baha ziedu terapija

Vēl viens lielisks palīgs manā un manas ģimenes dzīvē. Mana personīgā pieredzē viens no ātrākajiem rezultātiem lietojot Baha Ziedus. Manai mazajai māsai  bija liela alerģija itkā no zemenēm tad no šokolādes. Milzīgas sāpīgas niezošas  pumpas. Viņa bija ciemos pie manis 3dienas. Vadoties pēc grāmatas un pašas izjūtam , intuīcijas uztaisiju viņai Baha ziedus, jau nākamajā vakarā  bija labāk, vairs neniezēja un teršajā  dienā jau ēadām zemenes  šokolādi. Protams katram un katrai situācija vai problēmai ir savs laiks, citam paiet  gads citam pus gads citam 1 mēnesis vai nedēļa, tas ir ļoti individuāli. Man ir vēl vairāki personīgie pieredzes stāsti, šis bija viens no spilgtākajiem. Baha Ziedi darbojās neatkarīgi vai cilvēks tic vai netic Baha ziedi viennozimīgi palīdz dažādās dzīves situācijās , pat citreiz tādās, kur ārsti atmet ar roku. Vai arī vienkārši vēlaties iemantot iekšēju mieru un labu miegu.  

 Individuālās konsultācijas, kā arī ģimenes konsultācijas. Pieteikšanās zvanot man. Rīgā, Ķegumā, Ogrē, Lielvārdē.

Var iepazīties ar Baha Ziedu terapiju mājas lapā zemāk links.

Baha Ziedi

 .